Kedameble- meble loft, meble industrial, meble skandynawskie, meble drewniane, meble dębowe, stół industrial, stół loft, stół drewniany, stół dębowy, meble loftowe, meble industrialne · O firmie

Kedameble to pracownia rodzinna zajmująca się produkcją nietuzinkowych stołów z drewna dębowego, oferujemy meble w stylu loft, industrial, oraz klasyczne, zajmujemy się także produkcją loftowych krzeseł metalowych, tapicerowanych eko-skórami oraz skórą naturalną.

Kedameble to firma z wysoko postawionymi celami. Do produkcji naszych produktów używamy dokładnie wyselekcjonowanych surowców. Te dwa aspekty zapewniają najwyższą jakość materiałów oraz jakość wykończenia.

Firma Kedameble to także ciekawe wzornictwo, które wynika z dokładnie dobranych materiałów, oraz prostych form, to wszystko sprawia że nasze meble są praktyczne i nietuzinkowe.

Historia naszej firmy rozpoczęła się kilka lat temu, od tego czasu nasze produkty trafiały na rynek krajowy, oraz europejski do krajów tj. Niemcy, Wielka Brytania, Holandia oraz innych krajów zachodnich.

Oferta naszej firmy skierowana jest do klientów indywidualnych, sklepów, hurtowników oraz dystrybutorów. Jest stale powiększa, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.